Home ȘtiriMario Iorgulescu A Primit Pedeapsa. Ce Sentința Au Dat Judecătorii Chiar în Ziua De Înălțare

Mario Iorgulescu A Primit Pedeapsa. Ce Sentința Au Dat Judecătorii Chiar în Ziua De Înălțare

Judecătorii au dat sentința în cazul dosarului lui Mario Iorgulescu. Fiul lui Gino Iorgulescu a primit 8 ani și 8 luni de închisoare cu executare în cazul accidentului provocat în 2019 și soldat cu moartea unui tânăr de 24 de ani.

Știre in curs de actualizare

 

SURSA

Citește și ...

Lasă un comentariu