Home ȘtiriDinamo a câștigat in extremis în fața lui FC Argeș

Dinamo a câștigat in extremis în fața lui FC Argeș

George Pușcaș a marcat pentru Dinamo în minutul 3.

Adel Bettaieb a egalat pentru argeșeni în minutul 64.

Când totul urma a se încheia cu o remiză, Kennedy Boateng a adus pe Dinamo în avantaj în minutul 90+2.

Dinamo a câștigat cu scorul de 2-1.

SURSA

Citește și ...

Lasă un comentariu