Home ȘtiriBecali, dezamăgit de Florinel Coman

Becali, dezamăgit de Florinel Coman

Gigi Becali a declarat conform Prima Sport care preia Fanatik.ro  că a fost dezamăgit de Florinel Coman după ce MM Stoica i-a făcut rezumatul amicalului Georgia -România, încheiat 1-1 unde Coman a avut o ratare la debutul partidei:

„Mort, mort, mort! Eu o să vorbesc cu el. Vorbisem cu el: «Florinel, tată, nu se poate aşa fotbal». Ăla e fotbal? Te încurci singur în minge? El avea forţă, putere. El avea viteză!

Nu o mai are. Nu mai are nici forţă. Ce se întâmplă, nu ştiu? D-aia m-am uitat mai mult pentru el. Eu trebuie să fac ceva. Să fac nişte eforturi mai mari. Dar nu mi-a plăcut. În fine, a şi jucat vârf”, a declarat Gigi Becali la Fanatik.ro.

SURSA

Citește și ...

Lasă un comentariu