Simona Gherghe tună și fulgeră! Prezentatoarea TV s-a enervat când a văzut în ce condiții se află toaletele dintr-un centru comercial: „De ani de zile…”



Simona Gherghe este cunoscută de o țară întreagă și are o mulțime de urmăritori pe rețelele de socializare. Vedeta păstrează constant legătura cu fanii ei și alege să împărtășească cu aceștia atât lucrurile bune care se petrec în viața ei, cât și momentele în care aceasta este deranjată, supărată și nervoasă.

Așa s-a întâmplat și cu câteva ore în urmă, când prezentatoarea TV a răbufnit pe marginea unui subiect foarte puțin discutat în țara noastră.

Simona Gherghe, mesaj tranșant legat de curățenia dintr-un centru comercial

Prezentatoarea TV este foarte sinceră și alege să spună mereu ceea ce gândește, chiar dacă este vorba despre un subiect mai puțin discutat.

Blondina ține foarte mult la curățenie și se așteaptă ca acest lucru să fie o prioritate și pentru cei care administrează marile magazine. Iată însă că un centru comercial din Capitală a dezamăgit-o fără egal pe Simona, care a postat totul pe InstaStory.

Vedeta s-a supărat în momentul în care a observat că frecvent toaletele sunt murdare, că nu există săpun și hârtie igienică.

Se pare că prezentatoarea TV a vrut de mult timp să deschidă acest subiect pe rețeaua de socializare, însă s-a abținut din mai multe motive.

De această dată însă, condițiile pe care le-a găsit vedeta în momentul în care a folosit grupul sanitar al centrului comercial au fost, după părerea ei, prea deplasate pentru ca vedeta să continue să mai tacă. 

„De mult am vrut să spun/să scriu ceva. Nu există mall/centru comercial, cu toalete mai mizerabile și aproape mereu fără săpun la baie ca la***. Indiferent de ziua săptămânii (nu doar azi, în weekend) sau dacă e dimineață sau la finalul programului. De luni de zile. De ani de zile…”, a scris Simona Gherghe extrem de revoltată pe contul personal de pe rețeaua de socializare.

Sursa articolului