29
Ramona Olaru a plecat de la „Neatza cu Răzvan și Dani de weekend” din cauza unui coleg. Pe cine nu a putut suporta sub nicio formă în timpul show-ului TV.
Ramona Olaru susține că i-a fost foarte greu după ce s-a despărțit de fostul iubit, Cuza, și a trebuit să formeze o echipă pe platourile de filmare.
Ramona Olaru a plecat de la „Neatza cu Răzvan și Dani” din cauza unui coleg
„Avem o relație de colegialitate. Acum la un an și jumătate de la despărțire, putem conviețui, dar nu putem vorbi în afara platoului. Dacă în perioada în care tu
Pe cine nu a putut suporta: „Nu m
„Da, foarte rău. A fost rapid, atunci, n-ave
foto: social media