Home MondenCe să nu faci niciodată înainte de prima întâlnire. Pățania prin care a trecut un tânăr, deși a vrut să o impresioneze pe fată „Am dat-o pe spate… la propriu”

Ce să nu faci niciodată înainte de prima întâlnire. Pățania prin care a trecut un tânăr, deși a vrut să o impresioneze pe fată „Am dat-o pe spate… la propriu”

Știm cu toții că prima întâlnire este extrem de importantă.
Și cum așa ne dăm seama dacă ne-am găsit sufletul pereche, avem grijă
întotdeauna să fim îmbrăcați la patru ace, să mirosim frumos și să arătăm
impecabil. Însă, uneori, „socoteala de-acasă nu se potrivește cu cea din târg”,
cum spune o vorbă românească. Prin ce a trecut un tânăr român care a ieșit la
prima întlnire cu o fată pe care dorea să o cucerească?

Într-o postare făcută cu ceva timp pe platforma Reddit, tânărul a povestit cu un umor aparte de ce pățanie a avut parte la prima întâlnire cu o fată pe care chiar o simpatiza. Inițial, românul nu s-a gândit că și femeia îl place, astfel că nu se va ajunge la pupat. Prin urmare, în

Ce să nu faci nicioadtă în

Fiind la începutul interacțiunii cu sexul opus, nu m-a tăiat gândul că poate ajungem să ne pupăm, așa că evident că am luat o șhaorma cu de toate. Ceapă, ardei iute, sos de usturoi și alte bunătățuri ce mi-au făcut cavitatea bucală să miroasă a primăvară.

După ce am terminat să o devorez (șhaorma, nu fata, că pe ea am dat-o pe spate… la propriu) m-am pus în mișcare, am ajuns la destinație m

A venit, ne-am îmbrățișat, ne-am plimbat vorbind despre orice ne trecea prin minte, anxietatea și emoțiile au început să dispară, ce să m

Momentul fatidic a venit în cele din urmă… Ne-am așezat pe o bancă, eu copil timid și inocent evident că nu mă gândeam să fac vreo mișcare că mă bate Doamne Doamne. Tipa frustrată că nimic nu se întâmplă mă întreabă dacă o simpatizez. Evident că au început iar să mă t

Brusc s-a oprit timpul în loc pentru mine. În căpșorul meu cântau îngerii, de abia așteptam să mă duc acasă să îi zic la mama că i-am găsit o noră, începeam să îmi imaginez cum vor arăta progeniturile noastre, ce să m

„Știți cum se zice că dragostea trece prin stomac? Ei bine, a venit din stomac”

Însă, alegerea de a mă desfăta cu o șhaorma în

Adică i-am râgâit în față fix când m-a pupat, nu am vomitat pe ea. Evident că nu a m

Frustrat de desfășurarea evenimentelor m-a pălit din nou foamea și am ales să îmi înec amarul. Într-un kebap de data asta, ce, doar nu te gânde



Sursa articolului

Citește și ...

Lasă un comentariu