Home MondenCătălina Grama – Jojo, anunț după 10 ani de relație cu Paul Ipate: „Mi se par niște chestii de bun simț până la urmă”

Cătălina Grama – Jojo, anunț după 10 ani de relație cu Paul Ipate: „Mi se par niște chestii de bun simț până la urmă”

Jojo și Paul Ipate formează un cuplu de 10 ani. Cei doi s-au cunoscut pe platourile de filmare, iar după 9 ani de relație s-au cununat civil în Italia. Slujba religioasă a fost oficiată ulterior și în România, iar cei doi au împreună și o fetiță, pe Zora. Totodată, actrița m

În această vară, Jojo și Paul Ipate au sărbătorit primul deceniu împreună, în vacanța din Grecia. Întrebată cum au fost primii 10 ani alături de soțul ei, actrița a spus. „Fantastic. Eu nu vedeam deceniul ăsta lângă altcineva. Nici nu simt că a trecut un deceniu. Dacă folosești cuvântul «deceniu» pare așa ceva foarte lung, foarte greoi, foarte măreț. Nu, noi nu simțim asta, la ce programe avem și la cum suntem noi construiți și ne iubim foarte mult unul pe altul și ne susținem și e foarte bine că avem amândoi simțului umorului. Facem haz de necaz de orice”, a spus vedeta pentru Cancan.

Cătălina Grama – Jojo, anunț după 10 ani de relație cu Paul Ipate

„Eu. Să știi că depinde, de cele m

Întrebată dacă există reguli nescrise în familia sa, vedeta a declarat că. „Dar nu prea avem. Cred că cele pe care le are orice familie normală. Nici nu ne gândim la ele ca la reguli. Mi se par niște chestii de bun simț până la urmă. Să fim cât putem de mult aproape unii de ceilalți. Adică să petrecem mult timp în familie, să ne susținem cât putem de mult în ceea ce facem, să fim înțelegători unul cu altul, când celălalt are m

foto: social media



Sursa articolului

Citește și ...

Lasă un comentariu