Adriana Bahmuțeanu a dezvăluit de ce s-a despărțit de George Restivan.
Adriana Bahmuțeanu a pus punct relației cu George Restivan, fiecare rămânând cu viața sa: el în America, ea în România. După declarațiile lui, conform cărora Adriana l-ar fi lăsat cu ochii n soare din cauza unor influențe externe, vedeta intervine și spune motivul real pentru care nu și-a m
„George exagerează și îl înțeleg pe el. Eu l-am lăsat pe George să-și trăiască și el viața. Nu am putut să îi ofer ce își dorea el.
A avut ideea să ne mutăm în SUA, cu tot cu copii. Copiii își doreau lucrul acesta, dar nu aveam cum să plecăm pe vremea când trăia Silviu Prigoană, pentru că el nu ar fi acceptat. Noi căutam pârghii legale și nu reușeam. Eu i-am spus clar lui George că fără copii nu plec din România.(…) Motivul este simplu. Prigoană l-a amenințat de multe ori pe George, nu aveam cum să plec din România. Am preferat să mă dau deoparte.
Să știi că am suferit mult unul după celălalt, nu a fost ușor să luăm această decizie.”, a mărturisit Adriana Bahmuțeanu, la „Online story”.
Ce se întâmplă cu mama Adrianei Bahmuțeanu după externarea din spital?
Mama Adrianei Bahmuțeanu a fost în stare critică în spital. Vedeta TV a dezvăluit cum se simte mama ei după externare și cum se recuperează.
”Mama a trecut de faza critică și, acum, se recuperează. Sper ca Dumnezeu să